KARIÉRA

Fontána, příspěvková organizace

vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

"Technický pracovník – vedoucí provozních služeb"

Charakteristika vykonávané práce:

Činnost spojená s vykonáváním práce vedoucího provozních služeb, tzn., zajišťuje údržbu a opravy zařízení organizace, hospodárné využití provozu, BOZP a PO.

Pracovní doba:

  • pružná pracovní doba pondělí až pátek (40 hodin týdně), přičemž pěvně stanovená pracovní doba je od 8:00 hodin do 13:00 hodin)

Pracovní náplň:

  • Zajišťování údržby a organizace provádění oprav svěřených zařízení. Plánování a provádění pravidelných prohlídek svěřených technického zařízení a kontroly jejich obsluhy, vedení záznamů, dokumentace a podávání návrhů na provádění oprav a údržby.
  • Komplexní zajišťování provozu všech objektů, včetně jejich hospodárného využití po provozně-ekonomické stránce, zajišťování provozu údržby a prádelny, organizace prováděných prací, zajišťování potřebného materiálu a technického dozoru na prováděné práce, zajišťování programu odpadového hospodářství.
  • Zodpovídá za bezpečnost práce a požární ochranu objektu organizace,
  • Vede provozní služby organizace z postavení přímého nadřízeného zaměstnance.
  • Řízení, organizace a kontrola práce pracovníků údržby a prádelny.
  • Vede veškerou administrativní činnost spojenou s výkonem své funkce.
  • Vyřizuje veškerou korespondenci v rámci svěřených služeb.
  • Zajišťuje práce údržby objektů, manipulačních ploch, komunikací a pozemků objektu organizace.
  • Kontaktní osoba v komunikaci s firmou zajišťující úklid objektu organizace.
  • Zabezpečuje dodržování platných norem týkajících se všech druhů a typů revizí.
  • Zodpovídá za dobrý technický stav a udržování čistoty služebních motorových vozidel (přívěsného vozíku) organizace, včetně zajištění STK, emisí, zákonného a havarijního pojištění.
  • Vkládání údajů svěřených služeb do databáze, zodpovídá za jejich správnost a provádí aktualizace v databázi dle skutečného aktuálního stavu.
  • Zajišťuje odstraňování havárií, následků živelných pohrom a mimořádných oprav.
  • Spolupracuje při přejímkových řízeních a následně dohlíží na odstraňování případných vad a nedodělků.
  • Sjednává podmínky velkoodběrů el. energie, odběrové diagramy a zajišťuje jejich plnění
  • Kontroluje a potvrzuje správnost vyúčtování dodávek el. energie, plynu a vody od dodavatelů a zpracovává podklady pro reklamace.
  • Zabezpečuje prevenci při ochraně životního prostředí, zajišťuje dodržování platných právních norem a předpisů zabezpečující ochranu životního prostředí.

Platové zařazení:

  • 9. platová třída (stupeň dle praxe – rozmezí od 15.230,- Kč do 22.930,- Kč)
  • příplatek za vedení: 2.293,- Kč
  • po uplynutí zkušební doby možnost osobního ohodnocení

Pracovní poměr:

  • plný úvazek na dobu určitou 1 roku s možností přechodu na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Místo výkonu práce:

  • Fontána, p. o. Celní 409/3, 748 01 Hlučín

Zaměstnanecké benefity:

  • příspěvek na stravování,
  • příspěvek FKSP ve výši 3.500,- Kč,
  • pružná pracovní doba,
  • vzdělávání.

Kvalifikační požadavky:

  • středoškolské vzdělání s maturitou (technické vzdělání výhodou),
  • řidičský průkat skupiny B
  • zdravotní způsobilost,
  • občanská a trestní bezúhonnost,
  • úcta a respekt k lidem s postižením,
  • týmová spolupráce,
  • loajalita.

Vítáme:

  • loajalita vůči zaměstnavateli,
  • práce s PC, zejména programem FAMA
  • ochota vzdělávat se.

Přihláška musí obsahovat:

  • přesné označení výběrového řízení
  • jméno, příjmení uchazeče
  • datum a místo narození
  • místo trvalého pobytu, kontaktní adresu pokud není shodná
  • státní příslušnost
  • telefonické a e-mailové spojení
  • datum a podpis.

K přihlášce uchazeč/ka připojí:

  • profesní životopis včetně údajů o odborných znalostech, dovednostech,
  • kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
  • výpis z rejstříku trestu ne starší než tři měsíce (lze nahradit čestným prohlášením a doložit až dodatečně),
  • podepsané prohlášení uchazeče v následujícím znění: „Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení, dávám ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, souhlas s jejich zpracováním.“ Jméno, příjmení, datum narození a vlastnoruční podpis.

Způsob a místo podání přihlášky:

  • poštou,
  • emailem (personalista@fontana-po.cz),
  • nebo osobně na adrese: Fontána, příspěvková organizace, Celní 409/3, 748 01 Hlučín (kancelář mzdové účetní-personalistky) Na obálku uveďte "Neotvírat, výběrové řízení – Technický pracovník – vedoucí provozních služeb).

Lhůta pro doručení přihlášek: 25. září 2017 do 10:00 hodin. Přihlášky doručené po stanovené lhůtě nebudou zařazeny do výběrového řízení.

Harmonogram výběru uchazeče:

1.  kolo - hodnocení písemných nabídek hodnotící komisí

2. kolo - osobní pohovory s vybranými uchazeči dne 27. září 2017 (čas, bude domluven telefonicky)

O postupu do 2. kola výběrového řízení budou informováni pouze vybraní uchazeči, a to telefonickou nebo elektronickou formou. Pokud nebude v přihlášce vyžádáno vrácení osobních materiálů, budou ihned po skončení výběrového řízení skartovány.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodu.

Bližší informace:

Jméno a příjmení: Eva Salingerová

Tel.: 596 762 643, mobil: 739 063 322, email.: personalista@fontana-po.cz

V Hlučíně dne 8. 9. 2017

                                                                                              Petr Surovka

                                                                                          ředitel organizace