KARIÉRA

!!!AKTUÁLNĚ!!!

Fontána, příspěvková organizace
vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

"Všeobecná zdravotní sestra – vedoucí zdravotnického úseku"

Charakteristika vykonávané práce:

Činnost spojená s vykonáváním práce všeobecné zdravotní sestry v sociálních službách, tzn., vykonává ošetřovatelskou péči o klienty, odborně vede podřízené zdravotní sestry, edukační činnost pracovníků v sociálních službách a klientů.

Pracovní doba:

  • pružná pracovní doba pondělí až pátek, přičemž pěvně stanovená pracovní doba je od 7:00 hodin do 13:00 hodin)
  • v případě potřeby práce o víkendech (čerpání NV)

Pracovní náplň:

  • řízení, organizace a kontrola práce všeobecných sester na zdravotním úseku,
  • plánování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu,
  • poskytování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu,
  • provádění specializovaných diagnostických, léčebných, ošetřovatelských či rehabilitačních postupů a výkonů zvlášť náročných z hlediska zvýšeného rizika pro pacienta nebo z hlediska technologické náročnosti provedení pod odborným dohledem,
  • spolupráce se zdravotními pojišťovnami, včetně zpracování a vykazování výkonů poskytnuté péče,
  • plánování směn zdravotních sester,
  • poskytování ošetřovatelské péče, včetně vedení zdravotnické dokumentace,
  • spolupráce s pracovníky v sociálních službách, sociálními pracovníky a vedoucí služby.

Platové zařazení:

  • 10. platová třída (stupeň dle praxe – rozmezí od 19.360,- Kč do 29.150,- Kč)
  • zvláštní příplatek: 800,- Kč
  • příplatek za vedení: 2.915,- Kč
  • po uplynutí zkušební doby možnost osobního ohodnocení

Pracovní poměr:

  • plný úvazek na dobu určitou 1 roku s možností přechodu na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Místo výkonu práce:

Fontána, p. o. Celní 409/3, 748 01 Hlučín

Zaměstnanecké benefity:

  • příspěvek na stravování,
  • příspěvek FKSP ve výši 3.500,- Kč,  • pružná pracovní doba,
  • vzdělávání.

Kvalifikační požadavky:

  • úplné střední odborné nebo vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání zdravotnického směru (odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.) – sestra s platnou registrací,
  • zdravotní průkaz,
  • zdravotní způsobilost,
  • občanská a trestní bezúhonnost,
  • úcta a respekt k lidem s postižením,  • týmová spolupráce,  • loajalita.

Vítáme:

  • znalost prostředí poskytovatele sociálních služeb,
  • úcta a respekt k lidem s postižením,
  • týmová spolupráce,
  • loajalita vůči zaměstnavateli,
  • práce s PC, zejména s programem Cygnus,
  • ochota vzdělávat se.

Přihláška musí obsahovat:

  • přesné označení výběrového řízení
  • jméno, příjmení uchazeče
  • datum a místo narození
  • místo trvalého pobytu, kontaktní adresu pokud není shodná
  • státní příslušnost
  • telefonické a e-mailové spojení
  • datum a podpis.

K přihlášce uchazeč/ka připojí:

  • profesní životopis včetně údajů o odborných znalostech, dovednostech
  • kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • výpis z rejstříku trestu ne starší než tři měsíce (lze nahradit čestným prohlášením a doložit až dodatečně)
  • podepsané prohlášení uchazeče v následujícím znění: „Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení, dávám ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, souhlas s jejich zpracováním.“ Jméno, příjmení, datum narození a vlastnoruční podpis

Způsob a místo podání přihlášky:

  • poštou,
  • emailem (personalista@fontana-po.cz),
  • nebo osobně na adrese: Fontána, příspěvková organizace, Celní 409/3, 748 01 Hlučín (kancelář mzdové účetní-personalistky) Na obálku uveďte "Neotvírat, výběrové řízení – všeobecná zdravotní sestra).

Lhůta pro podání přihlášek: 25. července 2017 do 12:00 hodin. Přihlášky doručené po stanovené lhůtě nebudou zařazeny do výběrového řízení.

Harmonogram výběru uchazeče:

  1. kolo - hodnocení písemných nabídek hodnotící komisí
  2. kolo - osobní pohovory s vybranými uchazeči dne 27. července 2017 (čas, bude domluven telefonicky)

O postupu do 2. kola výběrového řízení budou informováni pouze vybraní uchazeči, a to telefonickou nebo elektronickou formou. Pokud nebude v přihlášce vyžádáno vrácení osobních materiálů, budou ihned po skončení výběrového řízení skartovány.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodu.

Bližší informace:

Iva Hrubá, vedoucí DOZP
Tel.: 596 762 945, mobil: 739 480 811, email.: vedouci2@fontana-po.cz