KARIÉRA

KARIÉRA

 

Hledáme vedoucí zdravotního úseku

Hledáme vedoucí zdravotního úseku

Na hlavní pracovní poměr přijmeme vedoucí zdravotního úseku. Požadujeme: odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. – sestra s platnou registrací, zdravotní způsobilost, úctu a respekt k lidem s postižením, občanskou a trestní bezúhonnost, týmovou spolupráci, spolehlivost, odpovědnost, loajalitu a ochotu vzdělávat se, profesionální vystupování. Pracovní náplň: 1) řízení, organizace a kontrola práce všeobecných sester na zdravotním úseku, 2) plánování a poskytování ošetřovatelské péče, 3) zodpovídá za plnění zdravotních a ošetřovatelských úkonů, 4) plánování směn zdravotních sester, zpracovávání výkazů, 5) spolupráce se zdravotními pojišťovnami, zodpovídá za zpracování měsíčních podkladů pro zdravotní pojišťovny, 6) provádění specializovaných diagnostických, léčebných, ošetřovatelských či rehabilitačních postupů a výkonů zvlášť náročných z hlediska zvýšeného rizika pro pacienta nebo z hlediska technologické náročnosti provedení pod odborným dohledem. Vznik pracovního poměru na základě jmenování, zkušební doba 6 měsíců, 10. platová třída, stupeň dle praxe, příplatek za vedení, zvláštní příplatek, osobní příplatek. Místo výkonu práce: Hlučín (Domov pro osoby se zdravotním postižením). Pracovní doba: po-pá (pružná pracovní doba. Dále nabízíme zaměstnanecké benefity: příspěvek na stravování, příspěvek FKSP na kulturní a sportovní využití, využívání zvýhodněných služeb mobilního operátora pro sebe a rodinné příslušníky, dovolená v délce 30 dnů. Zájemci o uvedené pracovní místo mohou zasílat své životopisy na e-mailovou adresu reditel@fontana-po.cz nebo doručit osobně řediteli organizace (Mgr. Petr Surovka, tel. 731 600 437)

Všeobecný praktický lékař pro poskytování pracovně lékařských služeb

Všeobecný praktický lékař pro poskytování pracovně lékařských služeb

Fontána, příspěvková organizace hledá lékaře pro poskytování pracovně lékařských služeb. Charakteristika práce: komplexní péče o zaměstnance organizace v rámci pracovně-lékařských služeb. Rozsah: 1) zdravotní služby preventivní, jejichž součástí je hodnocení vlivu pracovní činnosti, pracovního prostředí a pracovních podmínek na zdraví, provádění preventivních prohlídek a hodnocení zdravotního stavu za účelem posuzování zdravotní způsobilosti k práci, poradenství zaměřené na ochranu zdraví při práci a ochranu před pracovními úrazy, nemocemi z povolání a nemocemi souvisejícími s prací, 2) školení v poskytování první pomoci, 3) pravidelný dohled na pracovištích a nad výkonem práce. Požadujeme: ukončené vysokoškolské vzdělání, specializovanou způsobilost v oboru všeobecné praktické lékařství, pracovitost, spolehlivost a odpovědnost, vstřícné chování a vystupování, schopnost aktivního a samostatného jednání. Nástup: ihned nebo dle dohody. Naše organizace poskytuje pobytové sociální služby osobám s mentálním a kombinovaným postižením, a to v domově pro osoby se zdravotním postižením a chráněném bydlení. Bližší informace podá ředitel organizace Mgr. Petr Surovka, tel. 731600437.

Hledáme zdravotní sestru

Hledáme zdravotní sestru

Na hlavní pracovní poměr přijmeme zdravotní sestru. Požadujeme: odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. – sestra s platnou registrací, zdravotní způsobilost, úctu a respekt k lidem s postižením, občanskou a trestní bezúhonnost, týmovou spolupráci, spolehlivost, odpovědnost, loajalitu a ochotu vzdělávat se, profesionální vystupování. Pracovní náplň: 1) plánování a poskytování ošetřovatelské péče, 2) spolupodílí se na plnění zdravotních a ošetřovatelských úkonů, za dodržování hygienických a protiepidemiologických zásad, 3) spolupráce se zdravotními pojišťovnami, spolupodílí se na zpracování měsíčních podkladů pro zdravotní pojišťovny, 4) provádění specializovaných diagnostických, léčebných, ošetřovatelských či rehabilitačních postupů a výkonů zvlášť náročných z hlediska zvýšeného rizika pro pacienta nebo z hlediska technologické náročnosti provedení pod odborným dohledem. Pracovní poměr: na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce, 10. platová třída, stupeň dle praxe, zvláštní příplatek, osobní příplatek. Místo výkonu práce: Hlučín (Domov pro osoby se zdravotním postižením). Pracovní doba: po-ne pouze denní směny, dvousměnný provoz. Dále nabízíme zaměstnanecké benefity: příspěvek na stravování, příspěvek FKSP na kulturní a sportovní využití, využívání zvýhodněných služeb mobilního operátora pro sebe a rodinné příslušníky, dodatková dovolená. Zájemci o uvedené pracovní místo mohou zasílat své životopisy na e-mailovou adresu reditel@fontana-po.cz nebo doručit osobně řediteli organizace (Mgr. Petr Surovka, tel. 731 600 437)

Hledáme kuchaře/kuchařku

Hledáme kuchaře/kuchařku

Na hlavní pracovní poměr přijmeme kuchaře/kuchařku. Požadujeme: výuční list v oboru, zdravotní průkaz, pracovitost, spolehlivost, vstřícné chování a vystupování, schopnost pracovat v kolektivu. Nabízíme příspěvek na závodní stravování, příspěvek na sportovní a kulturní akce, možnost zvýhodněných služeb mobilního operátora (hlasové služby, datové tarify) pro sebe a rodinné příslušníky, zvýhodněné bankovní produkty pro zaměstnance organizace, dovolenou 25 dnů. Základ platu minimálně 19.930,- Kč (plus osobní příplatek, příplatek za práci o víkendu). Nástup možný ihned nebo dle dohody. Bližší informace poskytne vedoucí stravovacího provozu paní Eva Gottliebová, tel. 703 458 750.